✨ Nieuwe collectie zojuist toegevoegd!Ontdek
Engwe L20 Fatbike
Voordelen van deze fatbike:
- Lage instap
- Actieradius tot 120 km
- Krachtige accu (48v en 13Ah)
- Remlicht
- Mechanische schijfremmen
- 20inch banden
- Achterrek inbegrepen
- Voorrek inbegrepen
Komt met:
- Voorrek
- Achterrek
- Oplader
- Handleiding
- Fietspomp
- Toolkit
| Actieradius | 120km |
| Motor | 250W |
| Batterij Oplaadtijd (0% tot 100%) | 4-6 uur |
| Garantie | 2 Jaar garantie op alle onderdelen behalve verbruiksonderdelen (bijvoorbeeld: remblokken). |
| Remmen | Mechanische schijfremmen |
| Vering | 1, bij de voorvork |
| Maximaal Gewicht | 120kg |
| Gewicht | 34kg |
| Framemaat | 115cm |
| Versnelling | 7 Schimano versnellingen |
| Led-verlichting | Voor- en achterverlichting |
| Gashendel | Niet inbegrepen, (illegaal) |
Selecteer Kleur
Selecteer Levering
Vanaf $452.67
Origineel: $1,293.34
-65%Engwe L20 Fatbike—
$1,293.34
$452.67





Description
Voordelen van deze fatbike:
- Lage instap
- Actieradius tot 120 km
- Krachtige accu (48v en 13Ah)
- Remlicht
- Mechanische schijfremmen
- 20inch banden
- Achterrek inbegrepen
- Voorrek inbegrepen
Komt met:
- Voorrek
- Achterrek
- Oplader
- Handleiding
- Fietspomp
- Toolkit
| Actieradius | 120km |
| Motor | 250W |
| Batterij Oplaadtijd (0% tot 100%) | 4-6 uur |
| Garantie | 2 Jaar garantie op alle onderdelen behalve verbruiksonderdelen (bijvoorbeeld: remblokken). |
| Remmen | Mechanische schijfremmen |
| Vering | 1, bij de voorvork |
| Maximaal Gewicht | 120kg |
| Gewicht | 34kg |
| Framemaat | 115cm |
| Versnelling | 7 Schimano versnellingen |
| Led-verlichting | Voor- en achterverlichting |
| Gashendel | Niet inbegrepen, (illegaal) |












