✨ Nieuwe collectie zojuist toegevoegd!Ontdek
Engwe X26 Dubbele Accu Fatbike
Voordelen van deze fatbike:
- Actieradius van 150 km
- Krachtige accu (48v en 15Ah)
- Richtingaanwijzers
- Remlicht
- Hydraulische remmen
- Kettingkast
- 26 inch banden
Komt met:
- Oplader
- Handleiding
- Fietspomp
- Toolkit
| Actieradius | 150km |
| Motor | 250W |
| Batterij Oplaadtijd (0% tot 100%) | 6-7 uur |
| Garantie | 2 Jaar garantie op alle onderdelen behalve verbruiksonderdelen (bijvoorbeeld: remblokken). |
| Remmen | Hydraulische schijfremmen |
| Vering | 3, in voorvork, achterwiel en onder het zadel |
| Maximaal Gewicht | 150kg |
| Gewicht | 34kg |
| Framemaat | 75cm |
| Versnelling | 8 Schimano versnellingen |
| Led-verlichting | Voor- en achterverlichting |
| Gashendel | Niet inbegrepen, (illegaal) |
Selecteer Kleur
Selecteer Levering
Vanaf $2,058.29
Engwe X26 Dubbele Accu Fatbike—
$2,058.29




Description
Voordelen van deze fatbike:
- Actieradius van 150 km
- Krachtige accu (48v en 15Ah)
- Richtingaanwijzers
- Remlicht
- Hydraulische remmen
- Kettingkast
- 26 inch banden
Komt met:
- Oplader
- Handleiding
- Fietspomp
- Toolkit
| Actieradius | 150km |
| Motor | 250W |
| Batterij Oplaadtijd (0% tot 100%) | 6-7 uur |
| Garantie | 2 Jaar garantie op alle onderdelen behalve verbruiksonderdelen (bijvoorbeeld: remblokken). |
| Remmen | Hydraulische schijfremmen |
| Vering | 3, in voorvork, achterwiel en onder het zadel |
| Maximaal Gewicht | 150kg |
| Gewicht | 34kg |
| Framemaat | 75cm |
| Versnelling | 8 Schimano versnellingen |
| Led-verlichting | Voor- en achterverlichting |
| Gashendel | Niet inbegrepen, (illegaal) |












