✨ Nieuwe collectie zojuist toegevoegd!Ontdek
Ouxi H9 3.0 Fatbike
Voordelen van deze fatbike:
- Extra lang zadel
- Actieradius van 60 km
- Krachtige accu (48v en 15Ah)
- Richtingaanwijzers
- Remlicht
- Built-in alarmsysteem
- Heeft een voorrek
- Hydraulische remmen
- Kettingkast
- Kenda dikke banden
Komt met:
- Oplader
- Handleiding
- Fietspomp
- Toolkit
- Voordrager
- Alarm
- Voetsteuntjes
| Actieradius | 60km |
| Motor | 250W |
| Batterij Oplaadtijd (0% tot 100%) | 6-7 uur |
| Garantie | 2 Jaar garantie op alle onderdelen behalve verbruiksonderdelen (bijvoorbeeld: remblokken). |
| Remmen | Hydraulische schijfremmen |
| Vering | 2, Bij het frame en bij de voorvork |
| Maximaal Gewicht | 150kg |
| Gewicht | 34kg |
| Framemaat | 75cm |
| Versnelling | 7 Schimano versnellingen |
| Led-verlichting | Voor- en achterverlichting |
| Gashendel | Niet inbegrepen, (illegaal) |
Selecteer Zadel Kleur
Selecteer Levering
Vanaf $432.07
Origineel: $1,234.50
-65%Ouxi H9 3.0 Fatbike—
$1,234.50
$432.07




Description
Voordelen van deze fatbike:
- Extra lang zadel
- Actieradius van 60 km
- Krachtige accu (48v en 15Ah)
- Richtingaanwijzers
- Remlicht
- Built-in alarmsysteem
- Heeft een voorrek
- Hydraulische remmen
- Kettingkast
- Kenda dikke banden
Komt met:
- Oplader
- Handleiding
- Fietspomp
- Toolkit
- Voordrager
- Alarm
- Voetsteuntjes
| Actieradius | 60km |
| Motor | 250W |
| Batterij Oplaadtijd (0% tot 100%) | 6-7 uur |
| Garantie | 2 Jaar garantie op alle onderdelen behalve verbruiksonderdelen (bijvoorbeeld: remblokken). |
| Remmen | Hydraulische schijfremmen |
| Vering | 2, Bij het frame en bij de voorvork |
| Maximaal Gewicht | 150kg |
| Gewicht | 34kg |
| Framemaat | 75cm |
| Versnelling | 7 Schimano versnellingen |
| Led-verlichting | Voor- en achterverlichting |
| Gashendel | Niet inbegrepen, (illegaal) |





















