✨ Nieuwe collectie zojuist toegevoegd!Ontdek
SUPER DEAL | Ouxi Q8 Bundel
Voordelen van deze fatbike:
- Extra lang zadel
- Actieradius van 100 km
- Krachtige accu (48v en 20Ah)
- Richtingaanwijzers
- Remlicht
- Built-in alarmsysteem
- Mogelijk om een voorrek te bevestigen
- Hydraulische remmen
- Kettingkast
- Kenda dikke banden
Komt met:
- Oplader
- Handleiding
- Fietspomp
- Toolkit
- Stelix ART2 kettingslot
- Telefoonhouder
- Voordrager
- Voetsteuntjes
| Actieradius | 100km |
| Motor | 250W |
| Batterij Oplaadtijd (0% tot 100%) | 7-8 uur |
| Garantie | 2 Jaar garantie op alle onderdelen behalve verbruiksonderdelen (bijvoorbeeld: remblokken). |
| Remmen | Hydraulische schijfremmen |
| Vering | 1, Bij de voorvork |
| Maximaal Gewicht | 150kg |
| Gewicht | 40kg |
| Framemaat | 75cm |
| Versnelling | 7 Schimano versnellingen |
| Led-verlichting | Voor- en achterverlichting |
| Gashendel | Niet inbegrepen, (illegaal) |
Selecteer Kleur
Selecteer Levering
Vanaf $514.45
Origineel: $1,469.87
-65%SUPER DEAL | Ouxi Q8 Bundel—
$1,469.87
$514.45






Description
Voordelen van deze fatbike:
- Extra lang zadel
- Actieradius van 100 km
- Krachtige accu (48v en 20Ah)
- Richtingaanwijzers
- Remlicht
- Built-in alarmsysteem
- Mogelijk om een voorrek te bevestigen
- Hydraulische remmen
- Kettingkast
- Kenda dikke banden
Komt met:
- Oplader
- Handleiding
- Fietspomp
- Toolkit
- Stelix ART2 kettingslot
- Telefoonhouder
- Voordrager
- Voetsteuntjes
| Actieradius | 100km |
| Motor | 250W |
| Batterij Oplaadtijd (0% tot 100%) | 7-8 uur |
| Garantie | 2 Jaar garantie op alle onderdelen behalve verbruiksonderdelen (bijvoorbeeld: remblokken). |
| Remmen | Hydraulische schijfremmen |
| Vering | 1, Bij de voorvork |
| Maximaal Gewicht | 150kg |
| Gewicht | 40kg |
| Framemaat | 75cm |
| Versnelling | 7 Schimano versnellingen |
| Led-verlichting | Voor- en achterverlichting |
| Gashendel | Niet inbegrepen, (illegaal) |





















